Květen 2006

Joe a divadlo...

24. května 2006 v 14:14 | Elis Bennington |  Joe

Joe v Divadle

Joe se šel kulturně vzdělávat jako Mike ale tentokrát si zašel na premiéru hry Typhoon v ArcLight divadlu v LA. Premiéra se konala 18.května.

Videa z Tatto Stories

24. května 2006 v 14:13 | Elis Bennington |  Chester

Tattoo stories

Po galerii, kterou si můžete prohlédnou tady, tu máme i videa ze zmiňovaného pořadu tattoo stories. Je to celkem dobrý a stojí za shlednutí,aspoň se konečně dovíme kolik má Chester tetování!!!
Video 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
zdroj chesterbennington.firez.org
opravdu byste se na to měli podívat je to moc hezky udělaný a najdete tam i Mikea a Shawna...(teda aspon doufám, že se to tak píše...) který je spolumajitelem Clubu Tatoo.....

Mike a zvířata...

23. května 2006 v 16:12 | Elis Bennington |  Mike

Discovery Channel

To si to opravdu tak užíval? Mika asi v poslední době chytají nějaké divné návyky. Na tom že sleduje Discovery Channel, ani že je u něj přilepený celý den není nic nenormálního. Trochu zvláštnější je ale to, když jeho nejoblíbenější scénou dne bylo když si to rozdávaly kudlanky. Hodně ho ohromilo to jak samečkovi nejdřív samička ukousla hlavu, a ten jí i přesto "osemenil". Aspoň tak to stojí v jeho záznamu na blogu Fort Minor. Zdroj: http://www.myspace.com/fortminor www.blog.lide.cz/lp.chemist

Rare and Unreleased

19. května 2006 v 20:23 | Elis Bennington |  LP

Rare and Unreleased

Něco hodně staršího a poloznámého
Protože to vypadá že nastala doba kdy už novinek nebude zdaleka tolik jako obvykle, tak si to tu musíme něčím vynahradit. A to něco je album Linkin Park - Rare and Unreleased.
Tahle deska sice není úplně oficiální, ale všechny skladby které na ní jsou mají nálepku Made by Linkin Park, to znamená že jsou přímo jejich dílem a ne nějakou domácí splácaninou. Na desce najdete staré známe skladby z Hybrid Theory EP, plus demo Dedicated a navíc ještě dva remixy Points Of Authority a My December. Takže určitě stahujte.
zdroj:tady

Where'd you go...

19. května 2006 v 20:19 | Elis Bennington |  [FORT MINOR]

Where´d you go fotka

Tato fotky je z videoklipu Wher´d you go, a přesněji je pověšená na ledničce. ¨Bohužel sjou ve špatné kvalitě. Ale jistě na nich poznáte Mikea a Annu v čepici....
wyg4.jpgwyg2.jpgwyg.jpg

Byli opravdu opilí???

19. května 2006 v 20:19 | Elis Bennington |  Mike
Mikova celkem vtipná hláška na forech Fort Minor :o)
ps - i was not wasted at the club tattoo party. i was just screwing around. and actually, chester wasn't either. funny how you all assume we were drunk...just because YOU WERE!!! hahaha
ps - nebyl jsem na mol na club tattoo party. jen jsem se tam tak poflakoval. a vlastně, chester také nebyl na mol. je vtipné, jak si všichni myslíte, že jsme byli opilí ... jen proto, že JSTE BYLI VY!!! hahaha
zdroj:tady...

Tatto Storyes...

19. května 2006 v 15:58 | Elis Bennington |  Chester

Nedávno proběhl pořad s názvem tattoo Stories, ve kterém se oběvil Chaz, který tam říkal o historii a mluvil i o svých tetováních


A řekla bych že tento kousek patří mezi jeho nové tattoo.
více fotek najdete na www.chesterbennington.firez.org

Nadpisy

18. května 2006 v 18:28 | Elis Bennington |  LP

Billboard

18. května 2006 v 16:44 | Elis Bennington |  [FORT MINOR]
Aneb Wher´d you go se stále daří!!
V prestižní hitparádě Billboard top 100. Se Fort minor drží na skvělém 4. místě. Což je podle mě úspěch.!! Jen tak dál ať se jim daří!!!
Billboard

Making of video...

18. května 2006 v 16:42 | Elis Bennington |  LP
Na MTV bude pořad Making of Video. A právě v tomhla dílu uvidíme,jak se "vyráběl" klip Somewhere I Belong. Určitě koukejte!!!
zdroj:tady

Rádio Kiss

18. května 2006 v 16:40 | Elis Bennington |  [FORT MINOR]
Kiss FM interview in Los Angeles
Tak interview na rádiu Kiss FM v Los Angeles už proběhlo, ale bude se vysílat až 16.května, tedy v úterý. Prý tam byl Mike opět s Holly Brook a bubeníkem jménem BEATdown. Mezi diváky se dokonce snad i objevila Mikova žena Anna. Jinak někdo na fórech Fort Minor říkal, že se to chystá ripnout, takže budete mít záznam ke stažení. Mike mluvil samozřejmě také o Linkin Park ;o)

Chazova střední

18. května 2006 v 16:38 | Elis Bennington |  Chester

Greenway High School

Chazova střední škola, kterou dokončil v roce 1994. V roce 2001 získala ocenění za nejlepší školu v celé Arizoně. Jejich motto je "Excellence runs green and gold".
3930 West Greenway Road
Phoenix, Arizona 85053

Linkini v Kerrang!

14. května 2006 v 12:51 | Elis Bennington |  News

Videos

14. května 2006 v 12:48 | Elis Bennington |  Chester
Netrvalo dlouho a už tu máme i videa na stáhnutí z CT. Je to dosti velké ale určitě to stojí zastáhnutí!!
zdroj: lpzion.org
13457dce.jpg

???Docela zajímaví

14. května 2006 v 12:43 | Elis Bennington |  Other
vím že to sem nepatří ale co se dá dělat

Malý skok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo.
Představ si, jaké by to bylo, kdyby si mohl jedním skokem zamezit zvětšování ozonové díry. Zdá se ti to nemožné? Odborníci vypočítali, že pokud lidé na severní polokouli ve stejný okamžik skočí a dupnou na pevný podklad (chodník, asfalt...), Země se vychýlí z původní oběžnice. Nejenže bude den o chvilku delší, ale ozonová díra se přestane zvětšovat a naopak, zmenší se.
Datum bylo určeno na 20. června 2006 - 12:39:13
Kdo neskáče není Čech!Hop, hop, hop!
Tohle všichni povinně skopčíte na vaše blogy/weby, jasný? ;) POznačte si to někam!! Třeba do mobilu
Zdroj: http://www.blog.lide.cz/amy.e

Chazzy a Tal

14. května 2006 v 12:38 | Elis Bennington |  Chester

Six Flags Magic Mountain private party

Chester s Talindou byli mezi prvními,kdo se mohl projet na nové horské dráze jménem Tatsu. Akce proběhla ve čtvrtek (asi 11.5 ) v parku Six Flags Magic Mountain ve Valencii v Kalifornii. Bohužel jsou zatím jen malé fotky
tatsu_4.jpgtatsu_3.jpgtatsu_5.jpgtatsu_2.jpgtatsu_1.jpg

Tyler Lee

11. května 2006 v 19:31 | Elis Bennington |  Children
Tak to je on syn Chestera Benningtona,jmenuje se jak všichni víme Tyler Lee Bennington
Pěkný mimčo ne?

Štěstí neštěstí

9. května 2006 v 13:32 | Elis Bennington |  Story
Jednoho dne jsem šla do kina na jeden horor.Když jsem si sedla na určené sedadlo vedle mě už seděl nějaký chlap.Ze začátku jsem si ho moc nevšímala a on mě taky ne,ale potom když tam v tom filmu byla menší milostná scénka přiblížil se ke mě a políbil mě.Odtrhla jsem se od něj a začala mu potichu říkat co si to dovoluje,ale on mi dal ruku na pusu takže jsem nemohla nic říct.Chtěla jsem se zvednout a odejít si sednout někam jinam.Tak jsem to udělala a šla asi o pět řad dál.On za mnou přišel a zase si sedl vedle mě,když dosedl začala jsem dost hlasitě říkat:,,Tak hele,o co ti jako jde?Co si o sobě myslíš?!!!"Najednou vytáhl zbraň a říkal:,,pšš…radši mlč a nic se ti nestane!"Nevěděla jsem co mám dělat a tak jsem ho radši poslechla.Po skončení filmu mě přitáhl k sobě a zbraň mi dal k hlavě a vyvedl mě ven…po chvíli jsem zjistila o co tady jde…potřeboval rukojmí a jelikož jsem seděla vedle něj tak jsem mu přišla vhod.Prošli jsme okolo policajtů jako by se nechumelilo,nechtěli aby někoho zabil tak ho nechali jít.Odešli jsme do nějaký restaurace a on jim zavolal a požadoval peníze asi deset milionů a pořádně nadupané fáro.Přistavili mu to auto před vchod,on mě popadl a odvedl mě k tomu autu.Nasedl a mě nechal venku(jo,ty peníze měl vedle na sedačce).Odjel a ke mně přiběhl nějaký muž a říkal jestli jsem v pořádku.,,Jo,jo nic mi není,jsem v pořádku,ale potřebovala bych kdyby jste mi zavolali mého bratra Mika Shinodu",,Ale zajisté slečno".Za pár minut už pro mě přijel a když jsem mu to všechno řekla málem se zhroutil(má mě moc rád a strašně se o mě bojí).
O týden později
,,Bráško?",,No,copak je?",,Kdy se sejdeš s klukama?",,No dneska odpoledne,proč?",,No já bych je už chtěla vidět",,Aha tak se připrav někdy kolem dvou hodin",,Jasný!!!"
Ve dvě hodiny odpoledne
,,Už jsou tady!!Terry!!Kde jsi?",,Tady Miku,chvíli počkej se musim upravit!!"
,,Ahoj Terry,jak se máš?"řekne Chester a vlepí mi velkého hudlana na tvář ,,No dobře a ty?",,Já?Suprově,když tě vidím :-D",,Ale Chazzy,nech toho,vždyť se budu červenat!!;-)"Jeli jsme do natáčecího studia a kluci zase něco vyváděli a já se tam jako vždy nudila.Najednou za mnou přijde Chazzy a ptá se:,,Hele… nechceš někam zajít?Já jenom že vidim jak se tady nudíš tak jestli by jsi nešla",,Tak jo,někam bych opravdu ráda zašla."(Obzvlášť s ním,já ho totiž tajně miluju )Když už tam tak sedíme najednou něco začne říkat,,Ty Terry…já…já bych ti chtěl něco říct…",,No tak povídej",,No víš je to těžký ti to takhle říkat ale já už musím…Terry,já tě…já tě miluju…",,Chazzy,já tebe taky a už delší dobu ale radši sem ti nic neříkala a nedávala nic najevo.Já jsem se totiž strašně bála ti to říct."Najednou se ke mě nakloní a dá mi pusu ale tak krásně něžnou že se neudržim a vrátím mu jí.
O dva roky později
S Chazzym čekám dítě ale on o tom ještě neví…ale už mu to musím konečně někdy říct ale dám si ještě načas…Máme dva psy ale jeden někam zmizel a tak jsem ho šla hledat ale místo něho jsem našla někoho jak je na pláži a je celý od krve…doběhnu k němu a zjistím že je to můj brácha,,Bráško proč jsi mi to udělal?!?!?"Zařvu na celý kolo…najednou ke mně někdo ze zadu přijde a chytí mě…byl to Chazzy,,Chazzy,kdo to byl,proč mu to udělali??",,Víš Terry,já vím kdo to byl a vím proč to udělal",,Ale…tak kdo a proč?",,No,byl jsem to já…já jsem to musel udělat…vyhrožoval mi tim že když se s tebou nerozejdu tak to řekne…",,Komu??",,Mojí ženě",,Ty…ty máš ženu?",,Jo mám ale už se s ní chci rozvést,už jenom kvůli tobě a tomu dítěti co spolu čekáme!!",,Dítěti,ty o tom víš?",,Jo vím nejsem přece blbej abych si toho nevšimnul",,Ale tohle ti nemůžu odpustit Chazzy,ty jsi přece zabil člověka a ještě ke všemu mého bráchu!",,Já…já vím ale já musel pochop mě přece",,Ne…vypadni už tě nechci ani vidět,a půjdu na potrat nechci mít po tobě ani památku,vypadni ty hajzle jeden!!!",,Ale Terry,já tě miluju to nesmíš udělt!!!",,Měl sis rozmyslet co děláš,vypadni už tě nechci nikdy vydět a ty mě už taky neuvidíš to se neboj!"Najednou popadnu nůž který ležel u Mika a zabodnu ho do sebe,,Néééé!!!Terry to nesmíš,já to tady bez tebe nevydržím!!Né!"Zařve a vytáhne ten nůž ze mě ale už je pozdě…zabodne ho taky do sebe…už sme se všichni setkali v nebi a máme se všichni dobře s Chazzym sme se dali znova dohromady a už nás nic nerozdělí!
S Chazzym máme dvě děti Dravena a Tylera.Mike si našel svou lásku Annu a mají taky dvě děti Chestera a Terry…jsou pojmenovaný po nás:-)
...
........Já a Chazzy..................................Anna a Mike..................................

Nové tetování

7. května 2006 v 12:23 | Elis Bennington |  Chester
Nové fotky Chestera a jeho tetování
Ty draci jsou suprový ale vybarvený jsou ještě lepší nemyslíte?;-)

Club Tatto

7. května 2006 v 12:22 | Elis Bennington |  Chester
Chester na první show Juliena K.
Všiněte si že má košili od krve. Nebojte to si tam dal sám.

Tady Chester řve " Když řeknu Julien, vy řeknete K ! "