Červen 2006

Video...

30. června 2006 v 20:10 | Elis Bennington |  LP
Koukněte se na hodně staré video s Linkin Park. Můžete si všimnout že tam ještě není Phoenix a že hrají písničky z HT EP. Video je z roku 1999, to Chazy byl u LP krátce....

Grey Daze

26. června 2006 v 14:09 | Elis Bennington |  LP

Článek napsaný Chazem

Grey Daze
Kapela začínala v roce 1992 kdy si říkali Sean Dowdell & His Friends. Pod tímto názvem v roce 1993 vydali demo tape. V roce 93 si také ustálili jméno na Grey Daze.Ve svém místě působení- Arizona byli velice oblíbení, občas je hráli i v místním rádiu. Velmi často vystupovali v různých klubech. Nikdy nepodepsali žádnou smlouvu. V kapele byli čtyři členové Chester Bennington, Sean Dowdell a u ostatních členů se bohužel nedají najít jména.
Jejich písně by se dali charakterizovat jako částečný grunge a alternativa.
V roce 1994 vydali na svoje náklady první album ,které nazvaly Wake me.
Na to že nebyli tak zkušení jejich songy byli velice dobře propracované.
Nepoužívali žádné elektronické přepínače a pedály.
Všechny texty psal Chester B. Písně jsou charakteristické Chesterovým ješte nevypracovaným hlasem , kvalitními bubnovými partiemi Seana , zajímaví kytarovými riffy a místy hlasitou bassou.
V roce 1997 vydávají další album s názvem No sun today. Opět zajímavé provedení songů bohužel jsou zde i 4 songy z předchozího alba Wake me.
Někdy kolem roku 1998 Chester odchází z kapely dostane totiž živnost k psaní textu.
Kapela se pak snaží působit dále proto přijali zpěvačku a přejmenovali se na Water Face. Později se však rozpadli.
-tuto biografii napsalChaz
ještě pár obrázků....
zdroj:tady

Hlasujte

25. června 2006 v 19:33 | Elis Bennington |  News

Kerrang Awards

Jako vždy i tento rok v kerrang awards můžete hlasovat pro Nejlepší kapela světa,Nejlepší LIVE kapela světa,Nejlepší aktuální singl a nejlepší album roku. Pro Linkin Park můžete hlasovat do posledních dvou kategorií. Stačí se pouze zaregistrovat a už hlasujete.
Zdroj: zde


INFO

24. června 2006 v 20:31 | Elis Bennington |  [ME/BLOG]

Co mám ráda:
poslouchání,coca-colu,kofolu,jaro,léto,blogování,focení,plavání,spaní,lenošení,čumění na hvězdy,zpívání,pány nad 20 let,snění,vymýšlení příběhů v hlavě...
Co nemám ráda:
pavouky,týrání zvířat,TH a podobnou havěť,pracování,školu,politiky,nafoukaný hovada
Co poslouchám:
30 Seconds To Mars,Anti-Flag,Billy Talent,Blink 182,Breaking Benjamin,Good Charlotte,Linkin Park,My Chemical Romance,Papa Roach,Scooter,Simple Plan,Sugarcult,Three Days Grace a dále.
Jaká jsem:
vytlemená,přátelská,žárlivá,bordelářka,ještě jednou vytlemená,věčně zamilovaná,tvrdohlavá,občas drzá,hodná :P,zapomnětlivá a tak :)

LP official page

24. června 2006 v 20:23 | Elis Bennington |  News
stránka www.linkinpark.com má nový design.....vážně moc super myslim že je určo lepší než ten před tím a navíc tam sou ještě videoklipy....fakticky moc super design, který naznačuje, že se něco děje....takže třeba to že už co nevidět vydaji LP nový album.....ale je to jen můj názor.....
zdroj: zde

Jak to vlastně bylo??

24. června 2006 v 20:22 | Elis Bennington |  Chester
Talindu a Chestera seznámili společní přátelé. Talinda ani Samantha nevěděli že ta druhá exisuje.Měli svatbu v Casa del Mar v Santa Monice což je nějaký hotel na pobřeží, a měli oslavu pro rodinu a kamarády.Zajímavé je to že se svatby neúčastnili kluci z Linkin Park. Svatba nebyla uspěchaná kvůli Tylerovy. Tyler byl totiž plánovaný
zdroj: here

LP a koncert...

24. června 2006 v 20:19 | Elis Bennington |  News

Summer Sonic Festival

Přesně za48 dní starujeSonic Festival v Japonsku. Jak už vímeLinkin Parktam budou vystupovat 13.srpnav Tokyu a navíc12.srpnabudouvystupovat Fort Minorv Osace.
Už se nemůžu dočkat až bude 13.srpna. Určitě bude nějaké video a když ne tak aspoň audio a podlě mě by tam mohli představit své nové písně. :o)
SUMMER SONIC 2006
zdroj: Tle :-)

MTV Scores 2006...

15. června 2006 v 15:47 | Elis Bennington |  Mike

MTV Scores 2006?

Budou to další samply pro MTV?
Určitě si vzpomínáte na minulé ceny MTV Video Awards 2005, kdy pro ně Mike Shinoda skládal některé zvukové kulisy. Zjevně s jeho prací byli spokojeni, protože podle serveru ultimate-guitar.com to vypadá že podobnou práci bude mít i v letošním ročníku těchto cen.
"Nebylo to jako cokoliv podobného co jsem předtím dělal. Nezadali nám žádný konkrétní motiv, takže jsem si prostě mohl vyhrát se vším co mi prolétlo hlavou. Navíc, s Lil´Jonem jsme na tom ani společně nepracovali. Když to řeknu s nadsázkou, tak jsme se viděli poprvé přímo až na předávání cen."

LPTV 2006 Leaked

15. června 2006 v 15:46 | V.Eliška |  News

Trailer k nové LP Television

Poslední epizody LPTV jsou staré asi tak rok. Ty nové budou už brzo následovat, jako předvoj k novému albu. Uvidíme v nich kromě rozhovorů se skupinou některé nepoužité části videí k Frat Party 2 a záběry z Meteora World Tour v letech 2003 až 2004. Takže pokud máte zájem prohlédnout si na ně trailer, tak račte stahovat. Stačí kliknout pravým tlačítkem a vnabídce kliknout na "Uložit cíl jako." DOWNLOAD Zdroj: http://lpfuse.co.uk

Anna Shinoda

12. června 2006 v 14:59 | Elis Bennington |  LP

Dopis

Hello Projekt Charity, First of all, you should be proud of yourselves for donating your time and money to help make the world a better place. I am extremely happy and very proud that fans of Linkin Park are coming together to help people out. As you all probably know from interviews and events, charity is very important to Linkin Park. What you may not know (but probably have guessed) charity is also important to their families and close friends. For the past few months, I have been helping organize a charity auction to benefit 20-year old Kelli Jaunsen who needs a heart and liver transplant. Her insurance company refuses to pay for the operation since two organs are failing. The auction will be held on EBay beginning June 21 and ending June 28 with over sixty items, most of them autographed. Several Linkin Park items will be up for auction, including two prime tickets to the Projekt Revolution show of the highest bidder's choice with passes to meet Linkin Park during the pre-show meet and greet. A press release and a list of items that will be up for auction is included at the end of this email. What I would like to ask you, the organizers and members of Projekt Charity, is to help me spread the word about the auction. I couldn't be happier that a group of such caring individuals are out representing the Linkin Park extended family. Please keep up the good work! All the best, Anna Shinoda

a překlad:

Přeložila Leany
tady je její blog
Ahoj projekt charity

Zaprvé byjste měli být na sebe hrdí,že dáváte svůj čas a peníze na to ,aby byl svět lepším místem. Jsem velmi šťastná, že fanoušci Linkin Park se dávají dohromady,aby pomáhali lidem.Jak už asi víte ,z rozhovorů a událostí,dobročinnost je velmi důležitá pro Linkin Park.Co možná nevíte (ale asi ste to už pravděpodobně uhádli), že dobročinnost je důležitá i pro jejich rodiny a blízké přátele.Už několik měsíců organizuji dobročinou akci pro dobro Kelli Jaunsen,která potřebuje transplantaci srdce a jater.
Její pojišťovna odmítla operaci zaplatit,protože selhávají dva orgány.Aukce bude na EBay a začne 21 a skončí 28 června a bude obsahovat více než 60 věcí, většinou podepsaných.
Pár Linkin Park věcí budou dražené spolu s dvěma hlavníma lístkama na Project Revolution show svýběrem od nejvyšší nabídky s propustkami do zákulisí a setkání s Linkin Park při koncertu a před koncertem.
Článek do novin a seznam věcí, které se budou dražit, budou přiložené na koci tohoto mailu
Ráda bych Vás poprosila ,organizátory a členy Projectu Charity, pomoct mi roznést info o této aukci.Nemohla bych být šťastnější, kdyby skupina tak starajících se lidí, reprazentuje velkou Linkin Park rodinu. Prosím, udržujte si svůj vysoký standart práce
Vše nej Anna Shinoda
zdroj:tu

The Rising Tied

10. června 2006 v 13:01 | Elis Bennington |  [FORT MINOR]
Fort Minor je jiným jménem pro stejnou věc, Mika Shinodu z Linkin Park a jeho hip-hopové album. Není to jeden z těch lidí, kteří v textech podporují násilí, ve skladbě Cigarettes naopak gangsterství odsuzuje. V první sklabě, Remember The Name ho doprovází i Styles Of Beyond, mezi velmi dobré songy ale jasně patří In Stereo, díky svému širokému rozsahu různých samplů. Zatímco Red To Black se drží typické stavby skladeb Linkin Park, při Slip Out The Back máte skoro pocit že posloucháte Eminema.
zdroj:here

Holly Brook+Fort Minor

10. června 2006 v 13:00 | Elis Bennington |  [FORT MINOR]
Takových rozhovorů víc Jak se stalo to že můžeme slyšet HollyBrook ve skladbě Where´d You Go? A hlavně proč? Na to by měly odpovědět následující pasáže z rozhovoru, který mezi sebou udělali Mike Shinoda a právě Holly Brook. Shinoda: U Holly Brook je to se zpíváním prostě jasné. Ani jí nemusíte dávat nějaké zvláštní vybavení, slyšel jsem jí zpívat na mikrofon za 50 centů a pořád to znělo úplně stejně jako na studiové nahrávce.------------------------------------------------ Shinoda: Jak ses vůbec k Where´d You Go dostala? Holly: Už jsi to měl napsané, dokonce i zazpívané, ale chtěl jsi do toho nějakou tu ženskou složku. A já už jsem tehdy podepsala smlouvu s vaším vydavatelstvím a tys to chtěl udržet "v rodině." Tak jsem šla do studia, odzpívala to a asi za půl hodiny jsem už vypadla. Shinoda: Určitě víš že Where´d You Go je pro mojí ženu. Hodně lidí píše skladby o tom jaké to je když jsou někde na turné, ale chtěl jsem to napsat i z druhého pohledu. Máš doma taky někoho komu moc během té doby chybíš? Holly: Zatím jsem na turné zas tak moc nebyla. Ale určitě k tomu vztah mám, protože když jedu na koncert do Los Angeles až z Wisconsinu, musím tam nechat všechny které mám ráda.
zdroj:here

Mike a Anna

10. června 2006 v 12:59 | Elis Bennington |  Mike
Hodila jsem vám sem jednu fotku s Mikem a Annou...
123456.jpg

To LP ještě slavní nebyli...

10. června 2006 v 12:57 | Elis Bennington |  LP
Máme tu jedno unikátní interviu. Interviu je z roku 2000 přesněji září. To znamená že LP ještě ani nevidali HT, takže je tu můžeme vidět jak vypadali když jim bylo 23. let a nikdo je neznal, posvětě neměli téměř žádné fanoušky. Myslim že to stojí zato se naň kouknout. Ale pohněte si nebude to tam donekonečna!!!
PS: budete muset čekat asi 15 min. dokud se vám to nenačte!!!
zdroj:tu.. :-)

DRAVEN botky

7. června 2006 v 14:47 | Elis Bennington |  LP
Hezky boticky..nerika vam to jmeno neco?:o)