Leden 2007

Dva náááááádherný diplomy

28. ledna 2007 v 20:27 | Elis Bennington |  Diplomy
Jeden hezčí než ten druhej

Život je boj!

20. ledna 2007 v 23:44 | Elis Bennington |  Story
Dívám se z okna a sleduju kapky deště jak lehce a tiše dopadají na zem.Je mi hodně moc smutno.Až teď si uvědomuju,co jsem provedla.Ztráta tak blízké osoby jako byl můj přítel,teda už bývalý,je tak strašná věc.Teď si ani nevybavuju,proč jsem to vlastně udělala.Vždyť jsem ho tolika milovala.Nechápu svůj odporně nechutnej čin,kvůli kterýmu jsem ztratila hodně moc blízkého člověka.Byli jsme spolu tak šťastný a tak dlouho.Před měsícem jsme s Mikem byli spolu přesně pět let.
Sedím na gauči a odpočívám,ze zadu někdo přiběhne a zakryje mi oči,,Hádej dvakrát,kdo jsem?"….chvíli jsem přemýšlela,,Že by moje jedinečná láska Chazz?",,No dovol!!Ještě máš jeden pokus,zlato",,Tak to bude…Rob!!"Mike mi odkryje oči a kouká se na mě smutně.,,Ale no tak Miky,vždyť sem si dělala legraci."Usmál se na mě a vášnivě mě políbil.,,Zlato,musím jít za klukama do studia.Až se vrátím,můžeme jít na oběd a probrat věci ohledně našeho Nového bydlení,co ty na to?",,Jo,to je skvělej nápad…A teď už upaluj,nehodlám ohluchnout kvůli Chesterovi netrpělivosti!",,Jasně,tak ahoj",,čus"Chaz už mezitím netrpělivě troubil co to dá.Myslela jsem,že k němu půjdu a vlastnoručně ho uškrtím!Když se za Mikem zaklaply dveře,šla jsem nahoru do ložnice pro nějaký oblečení.V tu chvíli mi do oka padla moje stará služebnická pistole.Vyndala jsem jí a vzpomněla jsem si na to,jak jsem chladnokrevně zabíjela lidi,jenom pro pěníze.Ale už mi to docela chybělo,křik lidí,ať je nezabíjím a pak to bezmocný cukání na zemi.Ani nevim co mě to napadlo,vzala jsem tu pistoli a vyrazila do ulic.Zašla jsem do díry,kde měl a pořád má sídlo vůdce všech gangů a zabijáků.,,ÁÁ!!Catharina se nám vrátila!!Chtěla by jsi zase někoho zabít??",,Ne,ale vzpomněla jsem si na svojí minulou práci…Docela se mi zastesklo,ale když vidim všechny ty chudáky co tady zaměstnáváš,radši bych zabila tebe,než nevinný lidi!"vyštěkla jsem na něho.Vážně nevim,kde jsem sebrala tolik odvahy,ale on se pomalu válel smíchy po zemi.,,Myslíš si,že by jsi mě zabila??!!Ty,která si sotva zabila pár lidí?!Dovol abych se zasmál!!"V tu chvíli mi ruply nervy a vystřelila jsem na něj!On se ale zrovna skácel k zemi,dřív než k němu kulka vůbec dolítla.Hned se ale zvedl a začal ,,Co to mělo znamenat??Víš čeho jsi se teď dopustila?Chtěla jsi mě zabít a za to budeš pikat!Ty huso pitomá!!",,To těžko Georgy!"Vystřelila jsem znovu,přímo do srdce a další do hlavy,neměl nejmenší šanci přežít!V tu chvíli se tam seběhli všichni,který pro něj pracovaly…,,No,tak jestli chcete dopadnout stejně jako váš šéfek,tak si stoupněte do řady!!"nevim proč,ale zase v klidu odešli.Jako by se nic nedělo jsem vyšla z tý díry a pokračovala v cestě k řezníkovi.,,Brý den!Dejte mi jeden ten kousek uzenýho",,Tady máte",,Díky,nashle"
Když sem dorazila domů,zazvonil telefon.Byl to Mike,že se mění plány.Ve studiu musí zůstat dýl a na tu večeři se nepude. Měla jsem toho jeho pohrdání mnou už pokrk!!Vzala jsem batoh do něj sem dala pistoli a vyrazila do studia.Když jsem vešla,Mike se ke mně přiřítil a řekl,že tady nemám co dělat,ať jdu domů.Odstrčila jsem ho,sedla si na gaučík a chvíli čekala.Když si mě nikdo z nich vůbec nevšímal,vytáhla jsem z báglu pistoli a namířila to přímo na Mika.Joe to zpozoroval a chtěl mi jí vzít,ale já byla rychlejší.Střelila jsem ho.Když to ostatní viděli,drželi se ode mě dál.,,Catharino,říkala jsi mi,že jsi tu pistoli vyhodila a že už se k zabíjení nikdy nevrátíš!Co se to s tebou děje?",,Drahý Miku,kdybys mnou nepohrdal,mohlo by to bejt všechno jinak,nemusela bych zabít Georgie a Joa….A ostatně,co bych se s váma všema párala,stejně stojíte za prd…Lidem vaše hudba chybět nebude a vy mě taky ne!"vystřelila jsem ještě pětkrát.Na všechny mi stačila jedna střela.Vykrváceli dřív než přijela záchranka.Až na Roba.Od té doby co ho pustili z nemocnice mi posílá samý výhružný dopisi,že se mi jednou pomstí za všechny kluky z kapely a podobně.
Je to přesně půl roku,co jsem všechny až na Roba zabila.
Někdo mi teď klepe na dveře,ale já nereaguju…Dveře se rozlítnou a do baráku vletí policie,když mě najdou zatknou mě.,,Máte právo nevypovídat!Vše co řeknete může být použito proti vám.Máte právo na advokáta…"Ani nevim jak to přesně říkal,ale teď trčím v cele a budu tady hnít ještě dalších deset let.Občas za mnou příjde Rob a řekne mi,že dosáhl svého.Už mě nechá na pokoji a už ho nikdy neuvidím.
Tak tohle byl můj zatraceně mizerném život.Teď už žiju novým skvělím životem a užívám si mládí svých dětí.Nevěřili by jste ale s kym mám ty dědi.S Robem,sama jsem tomu nemohla uvěřit,ale jednou jsem jela na dovolenou a vidim tam Roba.Když ke mně příjde začne na mě chrlit plno otázek,jakto že mě pustili dřív a jak to vypadá v LA.a podobně.Místo odpovědi mu vlepím pusu a povím mu,,Robe,promiň já vážně nevím co to do mě vjelo.Ztratila jsem kvůli svý debilní chybě Mika a ostatní kluky.Už v životě si s nima nepopovídám ani si s nima nepodám ruku,prostě nic.Nejradši bych už nebyla."V tom mě políbí a odvede mě k němu domů.Tam se milujeme až do rána.Pochopitelně jsme na něco zapomněli a z té chyby vznikl Mike a Chester.
Věnováno všem,co mají zkažený život!

Můj další diplůmek;-)

20. ledna 2007 v 13:29 | Elis Bennington |  Diplomy

Mp3 na přání

13. ledna 2007 v 15:35 | Elis Bennington
Řekněte si jakou chcete písničku a já se vám jí pokusím sehnat...;-)

rozhovor pro časopis Kerrang

7. ledna 2007 v 14:07 | Elis Bennington |  News
Proč musíme tak dlouho čekat na nové album? - obrázekChester s Phoenixem poskytli rozhovor pro časopis Kerrang!, ve kterém se dovídáme proč musíme čekat tak dlouho na novou desku, z čeho brali inspiraci k textům, co můžeme očekávat, ale také naznačí určité obavy co se týče prodejnosti alba...
Q: Jak se teď cítíte, těsně před dokončením alba?
Chester:
Je to vzrušující. Pracovali jsme na tom celý rok. Jsem na to fakt hodně hrdý.
Phoenix: Doufám, že to lidé budou poslouchat s otevřeným nitrem, protože toto celé má nový smysl. Q: Proč to tak dlouho trvalo?
Chester
: Při nahrávání posledních dvou alb jsme přišli do studia s 30 skladbami, které už ale byly téměř hotové. Teď, ačkoli jsme měli přes 130 songů, řídili jsme se mottem: "Nerušit umění". Rozhodli jsme se, že půjdeme kam až to bude možné a náš plán byl psát a psát. Když něco znělo podobně jako na předchozích dvou nahrávkách, zapomněli jsme na to.
Phoenix: Měli jsme spoustu skvělých nápadů, ale velkou výzvou bylo udělat něco odlišného a právě toto způsobilo, že to trvalo trochu dýl než jsme očekávali. Vyhodili jsme některé naše předsudky, které se od Linkin Park daly očekávat. To znamená, že jsme přišli s úplně odlišným zvukem. Také jsme vytvořili víc základních nahrávek, které nám byly opravdu užitečné. Q: Takže tedy můžeme očekávat něco naprosto odlišného?
Chester: Ano, pouštěl jsme několik skladeb pár mým přátelům a oni řekli to samé: ´To je něco úplně jinýho, dali jste to na jiné místo´. Odvážili jsme se do jiného hudebního "teritoria". Není tam mnoho velkých, tvrdých, úderných kytar. Zaměřili jsme se především na hudební vrstvy a na texty.
Phoenix: V podkladu jsme se teď zaměřili více na duši. Tato hudba má větší srdce a hlubší procítění.
Q: Budou vás lidé moci stále pokládat za nu-metalovou skupinu?
Chester
: Chceme se zbavit všeho, co znělo jako nu-metal. Opravdu nechceme být označováni za nu-metalovou kapelu. Rádi jako muzikanti rosteme. zkoušíme najít nové cesty jak bychom se presentovali. Když bylo napsáno Hybrid Theory, byli jsme děti. Měli jsme jiné pohledy na věci, byla jiná doba. Ale držíme se prvků pro nás typických, které nás definují, ale zároveň je na nahrávce spousta nádherné hudby.
Phoenix: Nejsem si jistý, jestli všichni vědí, co nu-metal vlastně znamená. My jsme naše vlastní věc. Q: O jakých věcech pojednávají vaše texty?
Chester:
Texty jsou o věcech, které jsme prožili. Jsme teď o něco starší a vyzrálejší a v posledních letech jsme si prošli spoustou změn. Q: Jakými změnami?
Chester
: Za tu dobu jsem se rozvedl, znovu oženil a mám další dítě. Během rozvodu jsem byl na mizině a právě teď jsem se postavil znovu na nohy. Bylo to jako horská dráha: jeden den jsi ženatý, druhý den rozvedený. Jeden den jsi bohatý, druhý den jsi na mizině. Teď jsem šťastný, ale v té době jsem se cítil jako oběšený, natažený a rozčtvrcený. Byl jsem roztažený do všech stran.
Q: Přineslo to nějakou úlevu, že jste mohli své pocity vložit do nahrávek?
Chester
: Bylo to rozdílné. Chtěl jsem být schopný psát o věcech, které jsem prožil. zajímavý rozdíl mezi Mikem a mnou je, že Mike píše mnohem poetičtější texty. Jeho slova jsou krásná. Tak píšeme odděleně, pak se sejdeme a dáme to dohromady. Když teď zpívám, je tam víc barvy a zranitelnosti.
Q: Prodali jste přes 37 milionů nahrávek po celém světě. Myslíte že s tímto albem budete pod velkým nátlakem?
Chester
: Jestliže se nahrávky prodá jen jeden nebo dva miliony, bude to obrovský neúspěch. Kdyby se to stalo, tak bychom fakt moc šťastní nebyli. Byl bych naštvaný, protože na to co děláme jsem opravdu hrdý. Vím, že ta pauza udělala svoje a myslím že lidi to do pr… tolik nedostane. Ale nechtěl bych se začít podruhé dohadovat o práci, kterou jsme odvedli. Lidé nepochopí, že tohle je úžasná nahrávka. Budou asi potřebovat čas aby to vstřebali. Zároveň se pokusíme udělat tu nejlepší hudbu, jakou jsme mohli udělat.
Phoenix: Myslím, že každý člen kapely by vám odpověděl jinak. Myslím, že jsme pod obrovským nátlakem. Je tu očekávání od fanoušků, od nás a od nahrávací společnosti. A nejsme zvyklý odvést dobrou práci pod takovým nátlakem. A pro odvedení nejlepší práce potřebujeme motivaci a výzvu.

Krásňoučkej diplom od Lucifuka

7. ledna 2007 v 13:20 | Elis Bennington |  Diplomy
Děkuju moc za tento diplom...:D

Další mp3

2. ledna 2007 v 20:02 | Elis Bennington |  LP
Linkin park-Crawling - klick
Linkin park-In The End - stahnout
A teď už musim letět...Další dodám zejtra...max do konce týdne...PICÍK

A další videa s Chazzym

2. ledna 2007 v 13:53 | Elis Bennington |  Chester
Takže to první video se mi strašně líbí.Jak je tam všechny Chaz poučuje...No pěkný...No a u toho druhýho se mi líbí ty obrázky a ta písnička je moje druhá nejoblíbenější od Grey Daze!!

malá reklamka

2. ledna 2007 v 13:05 | Elis Bennington |  Chester
Ahoj,dám sem jeno video-reklamu- kde je Chaz...Jo je to možná starý,ale na blogu to ještě nemám a u LP se nic neděje,tak sem dám aspoň tohle!!